konkurs na stanowisko adiunkta w grupie pracowników dydaktycznych w Zakładzie Inżynierii Oprogramowania Instytutu Informatyki

ZOJW
GW
2024-06-07

Gdańsk, dnia 07.06.2024

Nr sprawy:  Q100.120.1221.2024

OGŁOSZENIE

Dziekan Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki z upoważnienia Rektora Uniwersytetu Gdańskiego, ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta w grupie pracowników dydaktycznych w  Zakładzie Inżynierii Oprogramowania Instytutu Informatyki

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają wymogi określone w ustawie z dnia 20 lipca 2018 roku – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. z 2018 r., poz. 1668 ze zm.) oraz w Statucie Uniwersytetu Gdańskiego z dnia 13 czerwca 2019 r.

TERMIN SKŁADANIA OFERT: do 08.07.2024

WARUNKI ZATRUDNIENIA: 100% etatu, umowa o pracę

TERMIN ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU: do 20.07.2024

Wymagania:

1. Co najmniej 7 letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia zajęć dydaktycznych na wyższej uczelni.
  2. Dyplom doktora nauk technicznych.
  3. Kandydat powinien posługiwać się biegle językiem polskim, a także językiem angielskim w stopniu umożliwiającym przygotowanie i prowadzenie zajęć na poziomie akademickim z obszaru informatyki.
  4.  Umiejętność pracy w zespole, chęć doskonalenia warsztatu dydaktycznego.

1. Doświadczenie w realizacji projektów i wdrożeń w sektorze IT  jako wykonawca lub kierownik
  2. Posiadanie uprawnień w zakresie instalacji sieci i urządzeń telekomunikacyjnych.
  3. Dodatkowymi atutami kandydata będą odbyte szkolenia z zakresu doskonalenia umiejętności dydaktycznych.

Kandydaci przystępujący do konkursu proszeni są o przesłanie na adres gabriela.wenta@ug.edu.pl następujących dokumentów:

1. Podanie o zatrudnienie (skierowane do JM Rektora Uniwersytetu Gdańskiego)
  2. Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
  3. Życiorys zawodowy (CV)
  4. Informację o dorobku naukowym i dydaktycznym
  5. Oświadczenie o czynnej znajomości języka angielskiego

W przypadku stwierdzenia braków w nadesłanych dokumentach lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji o kandydacie Komisja konkursowa wezwie kandydatów do ich uzupełnienia w terminie nie dłuższym niż 7 dni.

Prosimy o umieszczenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji postepowania konkursowego na stanowisko asystenta w Zakładzie Sztucznej Inteligencji Instytutu Informatyki zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania zgody w dowolnym momencie oraz, że jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Ofert nadesłanych pocztą nie odsyłamy.

Zlecający zastrzegają sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Konkurs może zostać zamknięty bez wyłonienia kandydata.

Dziekan   WMFiI

/-/

Prof. dr hab. Piotr Bojarski

Załącznik Rozmiar