Środowiskowe Studia Doktoranckie z Matematyki i Informatyki | Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki

Środowiskowe Studia Doktoranckie z Matematyki i Informatyki

środa, 6 czerwca 2018 roku, 11:25

Zapraszamy na Środowiskowe Studia Doktoranckie z Matematyki i Informatyki prowadzone przez Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego przy udziale Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego.

Rejestracja na studia doktoranckie na rok akademicki 2018/2019 odbywa się przez Internetową Rejestrację Kandydatów (Możliwość rejestracji przez IRK upływa dnia 12 lipca!!!). Dokumenty należy składać w Biurze Dziekana do 13 lipca 2018.

Egzamin wstępny z matematyki odbędzie się 16 lipca 2018 roku

Egzamin wstępny z informatyki odbędzie się 16 lipca 2018 roku

Godzina egzaminu zostanie podana do wiadomości w późniejszym terminie.

Pełnomocnik Kierownika Środowiskowych Studiów Doktoranckich z Matematyki i Informatyki

Dr hab. Witold Rosicki, prof. UG

Witold.Rosicki@mat.ug.edu.pl