fbpx !!! PILNY KOMUNIKAT- ZMIANY !!! - UCZESTNICTWO W ZAJĘCIACH ON-LINE | Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki

!!! PILNY KOMUNIKAT- ZMIANY !!! - UCZESTNICTWO W ZAJĘCIACH ON-LINE

Szanowni Studenci,

Uczestnictwo w zajęciach on-line będzie możliwe za pomocą linków, które zostaną zamieszczone w planach zajęć na stronie Wydziału od niedzieli wieczorem.

Standardowo dostęp do zajęć prowadzonych w trybie online zapewniony jest bezpośrednio przez prowadzących te zajęcia za pomocą linków dedykowanych do spotkań online, rozsyłanych dedykowanymi kanałami przez Portal Studenta/Portal Edukacyjny lub komunikatów przesyłanych mailem na adresy poszczególnych grup studenckich. Większość z Państwa z pewnością uzyskała już ten dostęp.

W wypadku niektórych grup studenckich, do których obecnie dostęp standardową drogą jest z powodów technicznych utrudniony zdecydowaliśmy się na umieszczenie linków do poszczególnych zajęć wprost na planach zajęć.

W związku z tym wszystkie osoby, które do chwili rozpoczęcia zajęć nie uzyskały żadnej informacji o dostępie do zajęć prowadzonych w trybie online powinny uzyskać dostęp do nich klikając odpowiedni link dostępowy na planie zajęć zamieszczonym na wydziałowej stronie WWW (Link do strony z planami zajęć tutaj).

Przypominamy również o zalogowaniu się do tenanta studenckiego za pomocą adresu z domeny studms.ug.edu.pl .Wszelkie informacje na temat dostępu oraz sam dostęp do zajęć przekazywane są wyłącznie za pomocą adresów z tej domeny.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Aneta Lewicka
Treść wprowadzona przez: Aneta Lewicka