wydarzenia | Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki

wydarzenia

W dniach od 08 do 27 maja 2017r.  na terenie Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego w Oliwa rozpoczną się prace związane z budową systemu kontroli wjazdu.

Szanowni Państwo,

w czwartek, 27 kwietnia 2017 r., w ramach Bałtyckiego Festiwalu Nauki, odbędzie się Wielki Finał Pomorskich Meczów Matematycznych. W imprezie weźmie udział kilkuset uczniów pomorskich szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Na naszym Wydziale odbędą się zarówno rozgrywki meczowe jak i wykłady popularnonaukowe.

X Pomorski Kongres Obywatelski

„Big Data, sztuczna inteligencja, robotyzacja” 8 kwietnia 2017 r. na X Pomorskim Kongresie Obywatelskim organizowanym na Politechnice Gdańskiej.

Data: 7 kwietnia 2017 r. (piątek)

Miejsce: Sopot, ul. Piaskowa 9, Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, aula C9

Zapraszamy na otwarty WARSZTAT MATEMATYCZNY dla studentów, nauczycieli i korepetytorów, który odbędzie się na Wydziale MFiI UG dnia 20 marca 2017, godz. 14:15, s. 209. Szczegóły na stronie http://szkolaedukacji.pl/czas-na-gdansk/ i na załączonym plakacie.

Szanowni Państwo,

w środę, 15 lutego 2017 r. na naszym Wydziale odbędzie się finał konkursu „MAT2TAB”, cyklicznie organizowany wraz z szeregiem imprez towarzyszących „Zakochaj się w IT z UG”, stanowiących nieodzowny element promocji naszego Wydziału.

W związku z przewidywanym napływem sporej liczby gości ogłaszam godziny dziekańskie w tym dniu, w godzinach 8.00 - 17.00.

Dziekan

Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość,
że 14 października 2016 r.
odszedł

doc. dr Kazimierz Badziąg

Szanowni Państwo,

W związku z Uroczystą Inauguracją roku akademickiego 2016/2017, która odbędzie się 03.10.2016ro godz. 10.30