Rada Konsultacyjna na WMFiI UG | Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki

Rada Konsultacyjna na WMFiI UG

czwartek, 17 grudnia 2015 roku, 15:50

Dnia 2 października 2015 roku Dziekan Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki UG prof. dr hab. Piotr Bojarski powołał przedstawicieli wiodących trójmiejskich firm, związanych z profilem działalności Wydziału, do Rady Konsultacyjnej.

Rada Konsultacyjna jest ciałem doradczym i opiniotwórczym w zakresie programów studiów. W skład Rady wchodzą osoby reprezentujące instytucje i organizacje wspierające merytorycznie i dostarczające wiedzy eksperckiej w wielu dziedzinach, powiązanych z profilem kształcenia studentów na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki.

Skład Rady Konsultacyjnej:

1. Stephan Sakowicz - Kainos
  2. Magdalena Misiewicz - Sii Sp. z o.o.
  3. Jan Flik - Intel Technology Poland Sp. z o.o.
  4. Marek Żmuda - Intel Technology Poland Sp. z o.o.
  5. Jacek Szymański - Atena Usługi Infromatyczne i Finansowe S.A.
  6. Ewa Tokarska - Goyello Sp. z o.o.
  7. Krzysztof Kąkol - PGS Software S.A.
  8. Krzysztof Moszyk - Fundacja 3Camp
  9. Łukasz Żelewski - Agencja Rozwoju Pomorza S.A.
  10. Krzysztof Samaszko - Misys
  11. Mariusz Bessman - Jit Solutions [od 17.12.2015]

Skład ma charakter otwarty. Firmy, które zainteresowane są profilem kształconych na Wydziale studentów i które chciałyby miec wpływ na program ich kształcenia prosimy o kontakt: hanna.furmanczyk@inf.ug.edu.pl

Zdjęcia z wręczenia aktów nominacji do Rady Konsultacyjnej