Środowiskowe Studia Doktoranckie z Matematyki i Informatyki | Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki

Środowiskowe Studia Doktoranckie z Matematyki i Informatyki

poniedziałek, 14 listopada 2016 roku, 7:31

Zapraszamy na Środowiskowe Studia Doktoranckie z Matematyki i Informatyki prowadzone przez Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego przy udziale Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego.

Rejestracja na studia doktoranckie na rok akademicki 2016/2017 odbywa się przez Internetową Rejestrację Kandydatów.

Pełnomocnik Kierownika Środowiskowych Studiów Doktoranckich z Matematyki i Informatyki

Dr hab. Witold Rosicki, prof. UG

Witold.Rosicki@mat.ug.edu.pl