Finał konkursu programistycznego Uczniowie-uczniom

6 listopada 2023  odbył się finał konkursu Uczniowie – uczniom

Komisja konkursowa, w składzie:

• dr Hanna Furmańczyk, przewodnicząca
  • dr Marta Frankowska
  • dr Joanna Gondek, prof. UG
  • dr Jakub Neumann, prof. UG
  • mgr Michał Zakrzewski

wysłuchała finałowych prezentacji i następnie wyłoniła zwycięzców.

I miejsce: grupa Czerwone krokodyle z Technikum nr 3 w Malborku (Błażej Czarnecki, Tymoteusz Fabiański,  Sebastian Kocik, Paulina Słowik, Julia Tetkowska)

II miejsce: grupa Matematycy z Technikum nr 3 w Malborku (Paweł Dykowski, Anton Nazarenko, , Szymon Świderski, Dominik Żurawski)

III miejsce: grupa Code From Blocks z Technikum nr 3 w Malborku (Ignacy Chrząstowski, Jakub Wąsik)

Wszystkie trzy grupy przygotowały swoje prace konkursowe pod okiem swojej nauczycielki – p. Marleny Glosy. Gratulujemy!

Komisja przyznała również wyróżnienie. Otrzymał je Jędrzej Majchrzak z Zespołu Szkół Łączności w Gdańsku.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: poniedziałek, 6. Listopad 2023 - 22:09; osoba wprowadzająca: Hanna Furmańczyk Ostatnia zmiana: poniedziałek, 6. Listopad 2023 - 22:12; osoba wprowadzająca: Hanna Furmańczyk