Konkurs: Wizjoner transformacji cyfrowej – WYNIKI

Wizjoner

Konkurs: Wizjoner transformacji cyfrowej – WYNIKI

Z przyjemnością informujemy o rozstrzygnięciu konkursu zorganizowanego przez trójmiejską firmę informatyczną @Aplitt - Human Face of IT wraz z partnerem technologicznym @AMA Institute! 🎉

Aplitt i AMA:

Doceniamy pomysłowość, różnorodność i innowacyjność zgłoszonych przez Was pomysłów, jesteśmy również pod ogromnym wrażeniem wysokiego poziomu otrzymanych prac! Spośród wielu koncepcji ciekawych rozwiązań wpisujących się w ideę transformacji cyfrowej wybraliśmy troje finalistów, którzy mieli okazję zaprezentować swoje inicjatywy specjalnie na tę okazję powołanej komisji konkursowej. Następnie komisja podjęła niełatwą decyzję o wyborze laureata, którym został Dominik Ilnicki 🏆 Serdecznie gratulujemy zwycięzcy i bardzo dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas na przygotowanie zgłoszenia i wzięcie udziału w konkursie.

Cieszymy się na kolejne przedsięwzięcia podejmowane wspólnie z Wydziałem Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego! ☺️

Data publikacji: piątek, 28. Kwiecień 2023 - 10:36; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka Ostatnia zmiana: piątek, 28. Kwiecień 2023 - 10:49; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka