Internetowa Gazeta CDN - rekrutacja dla studentów

CDN REKRUTUJE!

Wszystkich studentów ciekawych świata i tych, którzy tą ciekawością chcą się dzielić zapraszamy do grona naszych redaktorów! Nieważne, w czym się specjalizujesz, ważne, żebyś chciał o tym opowiedzieć!

Kogo poszukujemy?
Nie tylko przyszłych dziennikarzy, ale także grafików, fotografów i informatyków.
Głów pełnych pasji i pomysłów, ale też takich, które tego pomysłu i inspiracji wciąż poszukują.
Lekkiego pióra… Ale też tego, które potrzebuje doszlifowania!
Komunikatywnych i towarzyskich ludzi, chętnych do pracy w naszym zespole, ale też takich, którzy weny nabierają w samotności.
Gotowych na wyzwania, ale też takich, którzy gotowi są podnieść swoją poprzeczkę i poprzeczkę dla koleżanek i kolegów z redakcji, sami stając się wyzwaniem.
Może Ciebie?
Co oferujemy?
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
Szansę na kreatywny rozwój
Progres w umiejętnościach pisania, obsłudze nowych programów, obyciu w mediach
Szansę na spotkanie inspirujących ludzi, w tym naszych idoli
Akredytacje na wiele wydarzeń kulturalnych
Duuuużo przyjemności i przygód!
Godziny wewnętrznych praktyk zawodowych

Jak się do nas zgłosić? Jak zapytać o szczegóły?

Do końca października napisz kilka zdań o sobie i wyślij nam na Facebooku (https://www.facebook.com/gazetaCDN) lub odezwij się do naszych dziennikarzy:
Karolina Budzisz, redaktor naczelna: karolina.budzisz@gmail.com
Kacper Anaczkowski, zastępca redaktora naczelnego: kanaczkowski1@gmail.com

Data publikacji: piątek, 23. Październik 2020 - 08:41; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka Ostatnia zmiana: piątek, 23. Październik 2020 - 08:41; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka