Doc. dr Kazimierz Badziąg - pożegnanie

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość,
że 14 października 2016 r.
odszedł

doc. dr Kazimierz Badziąg

twórca i kierownik Zakładu Dydaktyki Fizyki w Instytucie Fizyki Doświadczalnej, jeden z organizatorów wykładów ,,Ciekawa fizyka'' adresowanych do całej społeczności Trójmiasta, wspaniały dydaktyk kształcący kolejne pokolenia kadry pedagogicznej, zainteresowany programami nauczania oraz ich realizacją w szkolach, a także organizacją szkolnych pracowni fizycznych, przewodniczący Komitetu Redakcyjnego czasopisma ,,Fizyka w szkole'' oraz redaktor ,,Zeszytów Naukowych UG'' poświęconych dydaktyce fizyki, promotor 10 rozpraw doktorskich, oraz opiekun blisko 100 prac magisterskich.

Cześć Jego pamięci składa
Dziekan Wydziału, Dyrekcja Instytutu Fizyki Doświadczalnej oraz społeczność akademicka Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki

Msza św. zostanie odprawiona w sobotę, 22 października 2016 r. o godz. 11:00 w kościele pw. św. Józefa w Tczewie przy ul. Gdańskiej 6.
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się bezpośrednio po mszy.

Data publikacji: poniedziałek, 17. Październik 2016 - 10:43; osoba wprowadzająca: Wiktoria Kamińska Ostatnia zmiana: wtorek, 18. Październik 2016 - 08:39; osoba wprowadzająca: Wiktoria Kamińska