Dzień Odwróconego Pi na naszym Wydziale - 13 kwietnia 2015

W poniedziałek, 13 kwietnia 2015, świętowaliśmy na naszym Wydziale Dzień Odwróconego Pi :)

W tym szczególnym dniu postanowiliśmy powtórzyć imprezę, która odbyła się 13 i 14 marca w ramach obchodów Nocy Matematyki i Dnia Liczby Pi - grę miejską "DZIEŃ Z ŻYCIA MATEMATYKA". Jest to zabawa, w której uczestnicy otrzymują do rozwiązania łamigłówki oraz mają za zadanie odszukać wskazówki ukryte w różnych zakamarkach naszego wydziału.

Nagrodami w grze były ręcznie zdobione PODUSZKI MATEMATYCZNE! Gratulujemy wszystkim zwycięzcom! :)

Data publikacji: środa, 15. Kwiecień 2015 - 21:42; osoba wprowadzająca: Hanna Furmańczyk Ostatnia zmiana: środa, 15. Kwiecień 2015 - 21:49; osoba wprowadzająca: Hanna Furmańczyk