IV Seminarium "Bez matematyki kariery nie zrobisz"

W dniach 26 - 27 marca 2015 r. odbyło się kolejne seminarium naukowo-popularyzatorskie z tego cyklu. W poprzednich latach trwało jeden dzień i odbywało się tylko na Politechnice Gdańskiej (pracownicy Instytutu Matematyki UG uczestniczyli w nim nie tylko jako goście, ale i jako wykładowcy).

W Roku Matematyki 2015 seminarium trwało dwa dni.

• Dzień pierwszy  (26 III)  - Politechnika Gdańska, Gmach Główny ul. G. Narutowicza 11/12, Gdańsk - referaty i warsztaty adresowane do nauczycieli i środowiska akademickiego Pomorza.
  • Dzień drugi  (27 III) - równolegle na trzech uczelniach: Akademii Pomorskiej w Słupsku, Politechnice Gdańskiej, Uniwersytecie Gdańskim.

Dzień na UG, 27 III 2015r.,

pt. Matematyka jako składnik naszej kultury i cywilizacji.

Był to całodniowy cykl imprez organizowanych przez Instytut Matematyki UG

w ramach Roku Matematyki 2015 na Pomorzu. Adresujemy je do wszystkich mieszkańców Pomorza, przede wszystkim zaś do nauczycieli matematyki oraz uczniów

klas IV-VI szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Data publikacji: poniedziałek, 30. Marzec 2015 - 08:18; osoba wprowadzająca: Julita Śmiech Ostatnia zmiana: poniedziałek, 30. Marzec 2015 - 08:19; osoba wprowadzająca: Julita Śmiech