Dr hab. Karol Horodecki, prof. UG oraz dr Jacek Gruca stypendystami programu Fulbright Senior Award

Dr hab. Karol Horodecki, prof. UG oraz dr Jacek Gruca w ramach programu stypendialnego Fulbright Senior Award  swoje badania naukowe będą realizować na uczelniach w USA.

Fulbright Senior Award to program umożliwiający osobom zatrudnionym w polskich instytucjach akademickich i naukowych realizację samodzielnych projektów badawczych lub badawczo-dydaktycznych w instytucji goszczącej w USA (tj. amerykańskiej uczelni, instytucie badawczym, instytucji rządowej lub organizacji pozarządowej).

Prawdziwy Fulbrighter i Fulbrighterka to jednak nie tylko aktywny naukowiec czy aktywna absolwentka. Stypendystów i stypendystki Fulbrighta charakteryzuje otwartość, kreatywność oraz potencjał do inicjowania zmian społecznych i prowadzenia ponadpolitycznego, międzykulturowego dialogu.

Laureatom składamy serdeczne gratulacje.

Data publikacji: czwartek, 17. Marzec 2022 - 09:09; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka Ostatnia zmiana: czwartek, 17. Marzec 2022 - 10:35; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka